Info

PLEASE CHOOSE YOUR LANGUAGE, IF YOU’RE NOT ON THE RIGHT SITE. THANK YOU.

OK, GOT IT

+45 55720291

Info

PLEASE CHOOSE YOUR LANGUAGE, IF YOU’RE NOT ON THE RIGHT SITE. THANK YOU.

OK, GOT IT

Kundeservice+45 55720291
Hvem leter du etter

Kontakt

Adm. dir.
Jesper Holst Schmidt
Tlf.: +45 55 72 02 91
Mobil: +45 23 46 64 42
E-post: jhs@kahlerdesign.com
Marketing, PR & eCommerce
Anders Øllgaard
Head of Marketing, PR & eCommerce
Tlf.: +45 31 15 28 30
E-post: aol@kahlerdesign.com
Salg Danmark
Stine Fenger
Salgssjef Scandinavia
Tlf.: +45 55 72 02 91
Mobil: +45 28 76 56 02
E-post: sfe@kahlerdesign.com

Salg Danmark
Carsten Johansen
Distributør - Salgssjef
Tlf.: +45 8928 1344
Mobil: +45 2176 4138
E-post: cjo@fh-as.dk
B2B Danmark/Norge/Sverige
Anja Lønberg Posorski
Distributør - Salgssjef
Tlf.: +45 8816 7647
Mobil: +45 2369 4264
E-post: apo@fh-as.dk
Salg Norge
Christina Holme
Distributør - Salgssjef
Tlf.: +47 9712 6032
E-post: cho@fh-as.no
Salg Sverige
Ingela Lyden
Distributør - Key Account Manager
Tlf: +46 72 32 02 727
E-post: ily@fh-ab.se
Salg Frankrike (01, 05, 07, 26
38, 42, 43, 63, 69, 73, 74)
Gitte Vargas
Agent
Tlf.: +33 6 45 38 30 77
E-post: gitte.vargas@orange.fr
Salg Finland, Letland, Latvia
og Estland
Magnus Vaenerberg
Agent
Tlf: +358 50 5453 427
E-post: sophie@magentur.fi
Salg Nederland
Theo Rietbergen
Distributør
Tlf.: +31 651 217 117
E-post: theo@ttpconcepts.nl
Salg Italia
Alessandro Martelli
Agent
Ttf.: +39 040 640 217 
Mobil: +39 331 7234094
E-post: am@kleppeckdesign.it
Salg Storbritannia 
Tim Parker
Agent
Tlf.: +44 79 4658 1922
E-post: tim@designforthepeople.co.uk
Salg Tyskland og Østerrike
Thorsten Paar
Sales Manager DACH
Tlf.: + 49 151 58 80 38 94
E-post: tpa@kahlerdesign.com
Salg Tyskland (PLZ: 10000-34999, 
37000-39999, 48000-49999)
Carsten Michalski
Agent
Tlf.:  +49 171 43 23 738
E-post: cm@cmfive.de  
Salg Østerrike
Stefanie Bleil
Agent
Tlf.:  +43 699 15 05 50 06
E-post: s.bleil@frost-international.at

Salg Sveits
Magnus Ericsson
Agent
Tel.: +41 41 360 33 33
E-post: info@nordiskdesign.ch

Salg alle øvrige markeder
Vacant
Tlf.: 
Mobil: 
Mail: 
Kundeservice
Tlf.: +45 55 72 02 91
Faks.: 55 72 02 64
E-post: kundeservice@kahlerdesign.com

 

   

Besøk siden vår for eksportsalg

Er du designer og har en god idé du gjerne vil dele med oss? Skriv til design@kahlerdesign.com.