Info

PLEASE CHOOSE YOUR LANGUAGE, IF YOU’RE NOT ON THE RIGHT SITE. THANK YOU.

OK, GOT IT

+45 55720291

Info

PLEASE CHOOSE YOUR LANGUAGE, IF YOU’RE NOT ON THE RIGHT SITE. THANK YOU.

OK, GOT IT

Kundeservice+45 55720291
Hvem leder du efter

Kontakt

CEO
Jesper Holst Schmidt
Tlf.: +45 55 72 02 91
Mobil: +45 23 46 64 42
Mail: jhs@kahlerdesign.com
Marketing, PR & eCommerce
Anders Øllgaard
Head of Marketing & eCommerce
Tlf.: +45 31 15 28 30
Mail: aol@kahlerdesign.com

Salg Danmark
Stine Fenger
Head of Operations
Tlf.: +45 55 72 02 91
Mobil: +45 28 76 56 02 
Mail: sfe@kahlerdesign.com

Wholesale Danmark
Carsten Johansen
Distributør - Salgschef
Tlf.: +45 8928 1344
Mobil: +45 2176 4138
Mail: cjo@fh-as.dk

B2B Danmark/Norge/Sverige
Jan Jegstrup Jensen
Distributør - Salgschef
Tlf.: +45 8816 7638
Mobil: +45 4054 3972
Mail: jjj@fh-as.dk

Salg Norge
Christina Holme
Distributør - Salgschef
Tlf.: +47 9712 6032
Mail: cho@fh-as.no

Salg Sverige
Ingela Lyden
Distributør - Key Account Manager
Tlf.:  +46 72 32 02 727
Mail: ily@fh-ab.se

Salg Frankrig (01, 05, 07, 26,
38, 42, 43, 63, 69, 73, 74)
Gitte Vargas
Agent
Tlf.: +33 6 45 38 30 77
Mail: gitte.vargas@orange.fr

Salg Finland, Letland, Lithauen
og Estland
Magnus Vaenerberg
Agent
Tlf: +358 50 5453 427
Mail: sophie@magentur.fi
Salg Holland
Theo Rietbergen
Distributør
Tlf.: +31 651 217 117
Mail: theo@ttpconcepts.nl
Salg Italien
Alessandro Martelli
Agent
Ttf.: +39 040 640 217 
Mobil: +39 331 7234094
Mail: am@kleppeckdesign.it
Salg Storbritannien 
Tim Parker
Agent
Tlf.: +44 79 4658 1922
Mail: tim@designforthepeople.co.uk
Salg Tyskland og Østrig
Thorsten Paar
Sales Manager DACH
Tlf.: + 49 151 58 80 38 94
Mail: tpa@kahlerdesign.com
Salg Tyskland (PLZ: 10000-34999, 
37000-39999, 48000-49999)
Carsten Michalski
Agent
Tlf.:  +49 171 43 23 738
Mail: cm@cmfive.de
Salg Østrig
Stefanie Bleil
Agent
Tlf.: +43 699 15 05 50 06
Mail: s.bleil@frost-international.a
Salg Schweiz
Magnus Ericsson
Agent
Tlf.: +41 41 360 33 33
Mail: info@nordiskdesign.ch
Salg alle øvrige markeder
Vacant
Tlf.: 
Mobil: 
Mail: 

Kundeservice
Tlf.: +45 55 72 02 91
Fax: 55 72 02 64
Mail: kundeservice@kahlerdesign.com

     


Besøg også vores side for eksport salg.

Er du designer, og har du en god ide, du gerne vil dele med os? Så skriv til design@kahlerdesign.com.